השירותים שלנו

במרכז הארצי לפיתוח דיגיטלי אנו עומלים רבות על מנת לספק לכם את כל השירותים הנדרשים לתהליך בניית קורס דיגיטלי תחת קורת גג אחת,
ולכן איתנו תוכלו לבחור מוצר אחד או לצאת איתנו למסע שלם בבניית הקורס הדיגיטלי שלכם.

פיתוח ההדרכה

אצלנו במרכז הארצי לפיתוח קורסים דיגיטלים אנו בונים את הדרכותינו לפי מודל ייחודי שפיתחנו, על מנת לפשט את תהליך פיתוח ההדרכה ולהוזיל את העלויות הנלוות לפיתוח קורס דיגיטלי.

מודל (CCM – (Collect, Create & Measure, פותח במיוחד עבור לקוחותינו, בעזרתו אנו מפשטים את הליך פיתוח הדרכה ומגיעים לתוצאות הטובות ביותר לאורך זמן.

בשלב הראשון יישלח אליכם גיליון איפיון הדרכה, שבעזרתו נחלץ את התכנים של הקורס, אופיו של הקורס ועוד על מנת שנוכל לדייק את התוצאה לפי החזון שלכם.
לאחר מכן, תיפגשו עם מפתח הדרכה מקצועי שיעזור לכם להוציא את התוכן מהראש לדף, פיתוח הסילבוס במלואו ומערכי השיעור בהתאם לצורך.

בסוף התהליך יהיו בידכם סילבוס ההדרכה ומערכי השיעור שיעזרו לכם להתמצא במהלך ימי הצילומים ולמקד אתכם לתוכן הנכון ביותר עבור הלקוחות שלכם.

צילום ובימוי השיעורים

לאחר שכל התכנים מוכנים ונוכל לצאת לדרך, נתאם ימי צילום והקלטות בהתאם לאופי הקורס, אנו ממליצים על צילומים בסטודיו מקצועי, אם כן, ניתן לצלם בסביבה הטבעית שנוחה לכם, או הנותנת ערך מוסף להדרכה.

צילום השיעורים נעשה בליווי של במאי לפי הצורך ומתבצע לפי הסילבוס ומערכי השיעור שבנינו, ויחולקו למספר הימים הנדרשים לביצוע הצילומים. אנו מאמינים בהתאמת צורת ההגשה של התוכן אל האופי הדמוגרפי של הלומדים ובהתאם לנפח הקורס.

קורסים הדורשים צילומי מסך בעת העברת התוכן גם כן יוקלטו בצורה מקצועית עם ציוד שמע איכותי אשר יפיקו את התוצר הטוב ביותר.

עריכה וסגירת השיעורים למארזי וידאו

כאשר יש בידינו את החומר המצולם מלאכת עריכת הוידאו יוצאת לדרך, לאחר שעורכינו קיבלו את ההתכנים, אופי הקורס, מידע על הלקוחות הפוטנציאלים, יערכו את הסרטונים בהתאם לקהל היעד שלכם ולמטרות שלכם.

עריכת שיעורי הקורס הינה חלק בלתי נפרד מהכנת הקורס הדיגיטלי והתאמתו לקהל היעד אליו הוא מיועד. אנו נשתמש בכלים העומדים לרשותינו על מנת לתת חווית למידה איכותית ללומדים שלכם.

בשלב זה, אנו ניישם את ההחלטות שקיבלנו בעת שלב פיתוח ההדרכה, ובסיום התהליך, תקבלו את הקורס הדיגיטלי שלכם במלואו.

ייעוץ והכוונה להמשך הדרך

לאחר שהקורס הדיגיטלי מוכן, רבים מלקוחותינו לא ידעו כיצד יכולו למכור את הקורס שלהם או אפילו איפה ניתן לשווק אותו, ולכן, יצרנו עבורכם חבילת ייעוץ עסקי על ידי יועץ המתמחה בעולם תוכן זה. חבילת שעות הייעוץ תפורה למידותיכם ותחשוף לצעדים הראשונים שלכם בתחום במידה ומדובר בפרוייקט הראשון שלכם, או תגלה לכם כמה מסודות המקצוע. אנו נבנה אסטרטגיה, הנכונה למטרות שלכם תוך מחשבה על קהל היעד ואופיו של הקורס. אנו מאמינים שכדי לצאת לדרך נכונה עליכם להכיר אסטרטגיות פעולה אשר יכתיבו את צעדיכם הראשונים, סושיאל, אתר, פלטפורמות למכירת קורסים, שיווק ממומן ואורגני ועוד, ולכן, ממליצים מאוד לכאלו ללא רקע בעולמות אלו לבנות את האסטרטגייה שלהם יחד עם יועץ עסקי.
דילוג לתוכן